Tervetuloa pikkujouluihin: vielä ehtii ilmoittautua!

Pikkujoulujuhla Friskiksen tyyliin

Perjantaina 23.11.2018 klo 18 alkaen

Block by Dylan Sea Lounge, Eteläranta 18

Merellinen Block tarjoaa mainion tilaisuuden nauttia hyvästä seurasta vanhojen ja uusien ystävien kanssa. Tilaisuus on tarkoitettu kaikille Helsingin ja Vantaan yhdistyksen jäsenille ja heidän ystävilleen.

Illalliskortti à 37 euroa kattaa tervetuliaisjuoman, runsan kylmään buffan sekä lämpimän pääruuan ja pienen makean. Yksi ruokajuoma sisältyy hintaan. Isomman janon sammuttamiseen löytyy helpotusta baarista.

Mukaan mahtuu 70 ensimmäistä, joten ole nopea:

1. Ilmoittaudu sähköpostilla tiistaihin 13.11. mennessä info@friskissvettis.fi. Ilmoita nimesi ja kaverisikin sekä mahdolliset erikoisruokavaliot.

2. Maksa välittömästi 37 euroa per henkilö seuran tilille FI47 8000 1471 2965 00. Merkitse lisätietoihin sana pikkujoulut sekä niiden henkilöiden nimet, joiden illalliskortti maksetaan.

Tervetuloa viihtymään hyvässä seurassa!